بررسی پاد Caliburn A3 شرکت UWELL

در این مطلب به پاد Caliburn A3 می‌پردازیم و از ویژگی‌های این پاد جذاب صحبت می‌کنیم. با ویپ گاد برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

کالیبرن‌ها A3 آخرین مدل در بزرگ‌ترین سری ویپ پاد‌های موجود است. خوشبختانه UWELL کالیبرن‌ها را با سری A که مستقیم‌تر برای مبتدیان است، دسته بندی کرد، و سری G و همچنین سری X (تازه معرفی‌شده) برای ویپرهای حرفه‌ای در نظر گرفته شد.

بررسی پاد Caliburn A3

کالیبرن‌ها A3 یک سال پس از A2  به فروش رسیده و با مجموعه ای از به روزرسانی ها در طراحی و برخی از ویژگیها و عملکرد به بازار رسید. A3 کوچکتر بوده، پادهایی را دارد که شکل کمی متفاوت دارند، همچنین ویژگی قفل دکمه ای در آن جای داده شده و بسیار سریعتر از A2 شارژ می شود.

در این مطلب قصد داریم بیشتر با کالیبرن‌ها A3 شرکت UWELL آشنا شویم.

برای خرید پاد Caliburn A3 با قیمت مناسبت و کیفیت اورجینال می‌توانید رو لینک زیر کلیک کنید:

 

کیفیت ساخت و طراحی پاد Caliburn A3 

همانطور که انتظار می رفت، کیفیت ساخت A3 عالی است. شاسی آن فلزی بوده (آلیاژ آلومینیوم) و سبک وزن و خوش ساخت. دکمه بافت مانند و کلیکی دارد و قسمت پایینی دستگاه از جنس پلاستیک ساخته شد و LED باتری زیر یک لایه پلاستیکی بافت مانند می درخشد.

متأسفانه، دستگاه فقط یک دریچه آب در جلو دارد و ما هرگز این انتخاب طراحی را متوجه نشدیم، به خصوص که نظارت بر آب را سخت‌تر می‌کند. خوشبختانه پادها شفاف هستند، بنابراین اگر دستگاه را در برابر نور نگه دارید، می توانید ببینید چقدر آب باقی می ماند. پادها همچنین مغناطیسی بوده و در حالی که آهنربا خیلی قوی نیست، پاد در هنگام قرار گرفتن در دستگاه بسیار مستحکم در جای خود قرار می گیرد.

در مقایسه با Caliburn A2، این دستگاه کمی کوتاه‌تر و نازک‌تر است و به دلیل کانتور بودن، در کاربری راحت‌تر است. این دستگاه همراه با AK2، تا به امروز از مدل های کالیبرن مورد علاقه ما بودند.

در اینجا چیز زیادی برای بحث وجود ندارد. A3 خوب به نظر می رسد، احساس خوبی در دست دارد و شبیه یک محصول Caliburn A است.

شروع به کار پاد Caliburn A3 

A3 از طرح پرکننده Caliburn استفاده می‌کند، جایی که باید سمت صاف دهانه را فشار دهید تا آن را بردارید و پاد را از سوراخ قرمز رنگ پر کنید. UWELL ادعا می‌کند که درب A3 راحت‌تر از مدل‌های قبلی جدا می‌شود، اما به هر حال ما هرگز مشکل زیادی در برداشتن درب A2 نداشتم.

در مورد کاربری اصلی، دستگاه را می توان در حالت فعال سازی و همچنین با استفاده از دکمه استفاده کرد. پنج کلیک استاندارد برای روشن/خاموش کردن و یک عملکرد قفل معرفی شده با دو فشار سریع دکمه آتش وجود دارد. این یک ویژگی بسیار مفید است، به خصوص برای کسانی که از آن در حالت فعال‌سازی استفاده می‌کنند، زیرا از روشن شدن تصادفی دستگاه در جیب جلوگیری می‌کند.

عملکرد پاد Caliburn A3 

A3 از کویل های مش 1.0 اهم استفاده می کند که از فناوری PRO-FOCS UWELL برخوردار است. UWELL ادعا می کند که آنها فناوری را ارتقا داده اند، اما ما صادقانه فکر نمی کنیم که شما بتوانید تفاوت زیادی را در مقایسه با پادهای A2 احساس کنید. طعم و مزه همیشه با دستگاه های Caliburn ثابت بوده است و ما هیچ شکایتی از A3 نداریم.

در مورد عملکرد معمول سری A که از کویل متوسط MTL استفاده می کنند. برای نمک نیکوتین با قدرت متوسط (20-30 میلی گرم) یا 9-12 میلی گرم آب پایه آزاد به اندازه کافی گرم است و تجربه کاربری خوبی دارد.

عمر کویل عالی بوده، با اولین پادی که آزمایش کردیم برای بیش از 20 میلی لیتر آب ماندگاری داشت. ما آن را با یک مایع الکترونیکی شفاف freebase آزمایش کردیم، بنابراین تجربه بسته به نوع آب متفاوت خواهد بود.

ما در طی کاربری که داشتیم نشتی را مشاهده نکردیم، فقط مقداری آب در اطراف پاد جمع شده است.

عمرباتری و شارژ پاد Caliburn A3 

همانند A2، باتری A3 نیز 520 میلی آمپرساعت است. ما تقریباً از یک و نیم پاد با شارژ (2.5-3 میلی لیتر) عبور کردیم که کمی کمتر از 3 میلی لیتری است در مقایسه با مدل قبلی. از آنجایی که A3 دستگاهی کوچکتر نسبت به A2 محسوب می شود، عملکرد باتری نسبت به مدل قبلی ثابت است.

UWELL ادعا می کند که A3 به 15 دقیقه برای شارژ کامل نیاز دارد. ما زمان شارژ کامل را در 30 دقیقه تست کردیم، که کندتر از آن چیزی است که کمپانی ادعا کرد اما بسیار سریعتر از 52 دقیقه A2 است. سرعت شارژ بسیار عالی بوده و اگر عجله دارید تا پادی بگیرید، قطعا A3 نظر شما را جلب خواهد کرد.

در مورد نشانگر باتری، یک چراغ LED روشن در زیر یک لایه پلاستیکی باریک در نزدیکی پایین دستگاه وجود دارد. این چراغ هنگام بخار کردن، میزان باتری را نشان می‌دهد و وقتی به برق وصل است، پالس می کند:

سبز: 60-100%

آبی: 30-60٪

قرمز: 0-30٪

وقتی شارژ کامل شد، چراغ خاموش می شود و سبز می ماند.

نتیجه گیری

همانطور که انتظار می رفت، UWELL ما را با A3 میخکوب کرد. این یک ویپ پاد عالی برای مبتدیان است که به دنبال کویل ایده آل، عمر باتری خوب و شارژ سریع هستند. همچنین یک ویژگی بسیار مفید قفل دکمه را به سری A می افزاید، ویژگی که بیشتر دستگاه های پاد باید از آن بهره ببرند.

با این اوصاف، اگر از قبل A2 دارید، مطمئن نیستیم که شارژ سریعتر و قفل کردن دکمه به اندازه کافی برای ارتقای A3 ارزشمند باشد. اما اگر بازار را برای یافتن یک دستگاه پاد قابل اعتماد و استفاده آسان بررسی می کنید، Caliburn A3 یک انتخاب عالی به شمار می رود که نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد.

 گذشته از آن طراحی مطلوب و وزن کمی دارد که در کاربری طولانی جذاب است. بی شک با طراحی که شرکت سازنده در نظر گرفته، برای هر ویپری چنین دستگاه جذاب است. همچنین نسبت به برخی مدل‌ها قیمت مناسبی دارد. البته همانطور که گفته شد اگر ویپر حرفه ای هستید شاید گزینه بهتری بیابید.

مزایا

 • کیفیت ساخت عالی
 • فرم فاکتور عملی (کمی کوچکتر از A2)
 • استفاده بسیار آسان
 • دهانه راحت
 • قابلیت پاکسازی راحت
 • دکمه ای نرم
 • طعم عالی
 • عمر کویل خوب (20 میلی لیتر)
 • رضایت بخش در عملکرد
 • برای بخار آب متوسط عالی است
 • بدون نشتی (فقط کمی متراکم)
 • عمر باتری خوب
 • شارژ سریع (31 دقیقه)

دیدگاهتان را بنویسید