بررسی پاد XROS Nano؛ قدرتمند و مقرون به صرفه

در این مطلب به بررسی پاد XROS Nano می‌پردازیم و از ویژگی‌های مثبت و منفی این پاد صحبت می‌کنیم. با ویپ گاد همراه باشید

ویپرسو XROS Nano یکی از جدیدترین دستگاه های این برند است. این ویپ در ردیف دستگاه‌های پاد سری XROS قرار می گیرد، به‌عنوان مثال، XROS، XROS Mini ، XROS و XROS Nano از پادهای سازگار با مخزن  دو میلی‌لیتری هستند و با داشتن ویژگی‌های قابل توجه نظر علاقمندان را به خود جلب می‌سازند.

بررسی پاد XROS Nano

پاد XROS Nano یک دستگاه کوچک با باتری 1000 میلی آمپر ساعتی، جریان هوای قابل تنظیم و دو نوع کویل است: یک کویل مش 0.8 اهم و یک کویل 1.2 اهم. از نظر شکل شبیه به Caliburn KOKO V2 و Drag Nano است اما عملکرد و قدرت بیشتری دارد. در ادامه بیشتر با این محصول شرکت ویپرسو آشنا خواهیم شد.

برای خرید پاد XROS Nano با قیمت مناسبت و کیفیت اورجینال می‌توانید رو لینک زیر کلیک کنید:

 

طراحی و کیفیت ساخت پاد XROS Nano

پاد XROS Nano یک دستگاه کوچک خوش ساخت و زیباست. 14.9 میلی متر در 48.8 میلی متر ابعاد دارد. بسیار خوش دست بوده، اما در فعالیت طولانی شاید کمی رنج آور باشد. آندایزینگ حس خوبی دارد و رنگ ها هم خوب به نظر می رسند، اما فوق العاده ناهموار نیست.

روکش آلومینیومی مات با تقسیم بندی متضاد بدنه همراه است. یک نیمه صاف و دیگری دارای شیارهای مورب و قسمت بافت دار آن را در دست شما موجب خواهد شد تا سقوط نکند.

خوشبختانه، آن را با یک بند زنجیر می توان تهیه کرد، بنابراین شما هرگز نباید نگران افتادن و خراب شده آن باشید. ما سیم ساده ای را که همراه با KOKO V2 عرضه می شود و به جای آن از آن استفاده می کردیم، ترجیح می دهیم. زنجیر در واقع بد نیست، و بستن آن بسیار ساده تر از بند KOKO است.

یکی از بخش‌های طراحی که در اکثر پادها وجود ندارد، جریان هوای قابل تنظیم است. کنترل کننده جریان هوا یک کلید کوچک بوده که در زیر سوراخ کوچک جریان هوا قرار دارد. سوئیچ مقاومت خوبی در برابر آن داشته و همان جایی که شما تنظیم کردید، باقی می ماند. برای حرکت دادن آن، باید از ناخن خود استفاده کنید زیرا بسیار کوچک است. اما تنظیم آن در جایی که ترجیح می دهید واقعاً آسان محسوب می شود.

گاهی اوقات وقتی  XROS Nano را در دست می‌گیریم، ناخواسته سوراخ هوا روی بدنه دستگاه را می‌پوشانیم. اما این امر تجربه منفی روی کاربری ندارد. التبه اگر از کنترل‌کننده باز شده استفاده می‌کنید، ممکن است بخواهید از پوشاندن آن آگاه باشید، زیرا سوراخ جریان هوای خود را برای زمانی که می‌خواهید یک MTL شل داشته باشید، حفظ می‌کند.

شروع به کار پاد XROS Nano

شروع به کار آن ساده بوده و آسان تر از هر پاد دیگر. پاد توسط آهنرباهای بسیار قوی نگه داشته می شود که عملاً پاد را از انگشتان شما جدا می کند.

پاد مانند پاد کالیبرن دارای یک کلاهک جداشونده روی پاد هستند. شما آن را نمی کشید، به معنای واقعی کلمه آن را می‌شکنید. این یک احساس رضایت بخش است. پر کردن مجدد از طریق یک درگاه پرکننده غشایی در بالای پاد انجام می شود.

توصیه می‌کنیم زمانی که پاد شما کاملاً پر شده و آماده استفاده است، جریان هوا را تنظیم کنید. XROS فعال است، بنابراین هیچ 5 کلیک یا چیزی شبیه به آن وجود ندارد. هنگامی که پر کردید، بخار را می توانید فعال کنید. مطمئن شوید که پاد پر شده  و بدون آن تستی نداشته باشید.

هنگامی که پر شد و شروع به کار می‌کند شاید صدایی شنیده شود اما این حالت پالس تراشه به کار گرفته شده AXON است. بنابراین در تجربه کاربری هیچ نقصی را مشاهده نخواهید کرد.

عملکرد پاد XROS Nano

کویل ها به سرعت به هم می خورند و ما فکر می کنیم که فعالیت کاملی است. برای ما خوش طعم تر و حتی از کالیبرن لذت بخش تر است. دو پاد XROS عملکرد خوبی دارند، اما ترجیح ما برای کویل توری است، زیرا امکان انتخاب های بیشتری را نسبت به کویل سیم گرد 1.2 اهمی فراهم می کند. با کویل مش، می‌توانیم تقریباً همان بخار 1.2 اهم را وقتی جریان هوا را می‌بندیم، دریافت کنیم، اما وقتی آن را تا انتها باز می‌کنیم، می‌توانیم با پاد 0.8 اهم از انواع آب میوه‌ها در قدرت استفاده کنیم.

پالس تراشه AXON  تا آنجا که می توانیم بگوییم  به کویل اجازه می دهد تا برای چندین بار کشش متوالی دریافت نکند. کویل هرگز مزه تند یا خیلی داغ ندارد. ما قبل از اینکه کویل مزه آن را بگیرد چندین بار دوباره پر کردیم ، اما این بیشتر پس از استفاده نمک بیش از حد شیرین است که طعم بدی پیدا کرد. همانطور که در مورد آن فکر می کنیم، نمک ها مطمئناً مانند آب میوه های معمولی فاسد نمی شوند. برای طعم‌های موجود در نمک نیک که واقعاً دوست داریم، آنها را با آب PG بالا یا چیزی از Halo کم می کنیم تا به ماندگاری کویل‌ها کمک کند. نسبتی که ما استفاده کردیم اکثراً 50/50 است، اما آبمیوه با PG بالا نیز به خوبی عمل می‌کند، بدون نشتی آب. ما از آبمیوه با VG بالا استفاده نکردیم زیرا از nic بالا در پاد استفاده می کنیم.

عمرباتری و شارژ پاد XROS Nano

XROS Nano یک باتری 1000 میلی آمپری دارد. این در حال حاضر یک باتری بالاتر از اکثر موارد است. تقریباً 100٪ بیشتر. این باتری برای بیرون ماندن طولانی بسیار مفید است. درست زمانی که فکر می کنیم احتمال خاموش شدن دستگاه وجود دارد، به فعالیت خود ادامه می دهد.

زمان شارژ حدود 30-45 دقیقه است، اما هیچ چیز به این سرعت یا به خصوص طولانی مشخص نشد. بر اساس LED های کنار صفحه جلویی متوجه خواهید شد که چه زمانی باید شارژ کنید. کاملاً روشن و همه چیز شارژ شده است. هر کدام با اتمام باتری خاموش می شوند.

نتیجه گیری

این دستگاه یک گزینه جذاب در کاربری است. باتری طولانی مدت موجب می شود تا ساعت‌ها حتی بیرون از خانه مشکلی نداشته باشید. همانطور که قبلاً گفتیم، ما از آن با یک بند استفاده می کنیم، بنابراین تا حد زیادی محافظت شده و سقوطی نمی کند.

عملکرد XROS Nano برای ما بهتر از Caliburn است. طعم و مزه آن لزوما بهتر از کالیبرن نیست  نه این که کسل کننده باشد اما تجربه ویپ به دلیل گزینه های XROS Nano برای ما مناسب تر است. از گزینه های پاد گرفته تا کنترل کننده جریان هوا. چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد، و چند راه برای اینکه آن را آنطور که دوست دارید بخار دهید.

مزایا

  • دو گزینه پاد
  • آهنرباهای قوی
  • جریان هوا قابل تنظیم با کنترل کننده کیفیت
  • پادهای بدون نشتی
  • پر کردن آسان؛ بدون مشکل
  • تجربه با کیفیت و کاردستی
  • طعم خوب
  • باتری 1000 میلی آمپری با ماندگاری طولانی

دیدگاهتان را بنویسید